Corinna Black Bohemia x Leonardo Black Bohemia (Spotík)

Námluvy u Spotíka:

img_1527w img_1542w se-spotakem-w

28.7.2008 jsme přivítali na svět štěňátka našeho prvního vrhu. Corince se narodilo pět holčiček. Dvě černé s pálením a tři červené (srnčí hněď). Březost i porod proběhly bez sebemenších komplikací. Všechna štěňátka byla zdravá a životaschopná. Protože mamka Cori měla dostatek mléka, rostly holky před očima. Corinka byla vzornou matkou, příkladně se o svoje štěňátka starala.

Všechny stejně byly milé a mazlivé, také žádné nechyběla chuť k jídlu a radost ze hry a pohybu. Ale jak už to u sourozenců bývá, i když mají stejné rodiče, každá byla trochu jiná.

Cori před porodem vrhu A:

img_1944ww a-ww

Vrh A – po týdnech od porodu do 8 týdne:

po-porodu 1-taden1 2-tadny1 4-tadny4 5-tadna4 6-tadna5 7-tadna3 8-tadna5

Štěňátkům se podařilo najít bezvadné rodiny, kde je mají moc rádi. To jsem pokládala za nejdůležitější, protože na tom závisí jejich budoucí šťastně prožitý psí život. Amy odjela do Německa, Arwen – Bětka je v Brně, Amrita v Lounech, Amanda – Eli v Praze a Agnes žije nedaleko Jičína. Těšíme se, že můžeme být s majiteli našich štěňátek v kontaktu, protože život našich „dětí“ nás bude zajímat vždycky.

28.7.2019 – OSLAVILY NAŠE SLEČNY Z VRHU “A“ 11. NAROZENINY !!!

Ani se nechce věřit, že už je to 10 let, co jsme se radovali z příchodu prvních nádherných štěňátek.

Děkujeme jejich rodinám za vzornou péči a přejeme hodně společné radosti do dalších let.

Stránky psích slečen z vrhu A:

Agnes
Amy
Amanda
Amrita
Arwen

Většinu fotek štěňátek v vrhu A najdete ve Fotogalerii, některé na blogu v rubrice „Deník štěňátek“a „Fotopříspěvky“. Kromě toho má každá psí slečna svojí stránku s aktuálními fotkami.