img_0422_mf.jpg Naše velká rodina žije v malém rodinném domku v jihočeském Písku.   Protože  jsme milovníci pejsků, spolu s námi pod jednou střechou žijí i naše dvě psí holky – Corinka a Adinka.

Myslím, že si u nás užívají spokojený psí život. Mají dostatek pohybu na   velké  zahradě i na pravidelných procházkách a výletech. V přírodě vždy na   volno je  ani nenapadne někam utíkat nebo se zatoulat – dobře si nás hlídají. Denně jsou s námi v kontaktu a dávají nám najevo svojí oddanost a lásku.
Výhodou je, že jsem již v důchodu a mám dost času se holkám věnovat.
Protože máme již dospělé děti mají naše holky také možnost pravidelného kontaktu s našimi malými i většími vnoučátky. Chovají se k nim více než přátelsky a děti je milují.

V současné době máme za sebou zkušenost s úspěšným odchovem čtyř vrhů štěňátek od naší fenky německého pinče – Corinnky. Vrh D byl posledním vrhem Corinky. V současné době plánujeme uchovnění naší roční brabantičky Adinky(Coocie Francouzská lilie).

Všechno kolem štěňátek  hodně prožíváme a užíváme si tento zázrak. Jsou to hluboké zážitky, což plně pochopí asi jen ten, kdo to také prožil. Doufáme, že naše štěňátka přinesou radost do svých nových rodin a prožijí v nich spokojený život. Pro naše štěňátka hledáme odpovědné majitele, kteří vědí, že pejskovi nestačí ke spokojenosti jen kvalitní krmení, ale potřebuje společně prožívaný čas a hlavně hodně lásky. Pokud jsou s námi majitelé našich miminek v kontaktu, velmi nás to těší.